Wiadomości

Robert Lewandowski: Jaki powinien być nowy trener polskiej reprezentacji?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Patrząc na to, jak mało treningów mamy to ważne, żeby trener znał piłkarzy. Wiedział, co zrobić, ale chyba nie za dużo zmienić, bo to nie jest czas i miejsce – zaznaczył Robert Lewandowski.

Paulo Sousa zrezygnował z prowadzenia reprezentacji Polski i został trenerem brazylijskiego klubu Flamengo. Przed drużyną polskich piłkarzy stoi wyzwanie w postaci baraży o mistrzostwa świata w Katarze.

Jaki powinien być nowy trener biało-czerwonych? Głos w sprawie zabrał polski napastnik Robert Lewandowski w rozmowie opublikowanej na profilu Viaplay Sport Polska.

– Patrząc na to, jak mało treningów mamy to ważne, żeby trener znał piłkarzy. Wiedział, co zrobić, ale chyba nie za dużo zmienić, bo to nie jest czas i miejsce. Teraz najważniejsze są baraże i to powinno być priorytetem. Zawsze jest taki początek, jak jest nowy trener, niepewności co i jak, potrzeba czasu, ale zdaje sobie sprawę, że tego czasu nie ma. I my piłkarze musimy razem z nowym trenerem szybko złapać ideę i plan na te baraże – powiedział Robert Lewandowski.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!