Polska Wiadomości

Pseudodziennikarka TVP: zagrożeniem nie są imigranci ale biali Polacy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Karolina Opolska – pseudodziennikarska TVP Info odniosła się do kwestii głośnego ostatnio tematu nachodźców. Stwierdziła: – Nie trzeba straszyć nas imigrantami, zagrożeniem są biali obywatele naszego pięknego kraju nad Wisłą. Wywołało to oburzenie Polaków. I słusznie.

Od dwóch tygodni w Polsce, w mediach od TVP po TVN, trwa ożywiona dyskusja o napływie nielegalnych imigrantów oraz ochronie granic. Jeden z polskich żołnierzy zginał, inni zostali ranni, a ci, którzy bronili granicy, zostali zatrzymani przez Żandarmerię Wojskową i zawieszeni w czynnościach służbowych. Do tego doszły informacje o organizacjach pseudohumanitarnych organizujących przemyt nachodźców oraz niemieckiej policji, podrzucającej radiowozem imigrantów na polską stronę granicy.

W niedzielę kwestię obrony granicy i nachodźców skomentowała dziennikarka TVP Info Karolina Opolska.

“Kilkaset tysięcy Polek rocznie doświadcza przemocy, w tym przemocy seksualnej. Sprawcami są Polacy. Naprawdę nie trzeba straszyć nas imigrantami, zagrożeniem są biali obywatele naszego pięknego kraju nad Wisłą”stwierdziła na platformie X, wpisując się tym samym w logikę aktywistów ruchów Woke i BLM, którzy za największe zagrożenie dla ludzkości uważają białych, niesodomickich katolików, lubiących grillować.

Wpis skrajnie lewicowej pseudodziennikarki wywołał falę krytycznych komentarzy. “Czy to znaczy, że akceptuje Pani swobodny napływ imigracji bez kontroli? – na zasadzie niech wchodzą i robią co chcą?”, “Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów dla kobiet w Europie, właśnie dlatego, że przez długi czas potrafiliśmy sobie radzić z niekontrolowaną migracją”, “To dopiero rasizm! Ciemnoskórzy ludzie są dobrzy, a biali to największe zagrożenie” – to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod jej wpisem.

NASZ KOMENTARZ: Byliśmy pewni, że TVP i jej skrajnie lewicowi funkcjonariusze działający pod auspicjami “uśmiechniętego” rządu Donalda Tuska, będą sączyć Polakom ideologiczny jad. Nie sądziliśmy jednak, że przekopiują z USA wszystkie absurdalne pomysły tamtejszego lewactwa, w tym walkę z białymi ludźmi, którzy stanowią ponad 99% mieszkańców Polski.

Polecamy również: Białoruskie służby szkolą nachodźców. Wyciekło nagranie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!