Przestępca Paweł Chojecki zaczyna odrabiać karę prac porządkowych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Prawomocnie skazany przestępca Paweł Chojecki zaczyna odrabiać zasądzone mu prace społeczne. Nie jest z tego powodu zadowolony, podobnie jak jego wyznawcy.

Paweł Chojecki został skazany 10 czerwca 2022 roku na karę 8 miesiecy prac społecznych w wymiarze 20 godzin miesięcznie oraz ponad 21000 zł kosztów sądowych. Odwołał się, lecz w drugiej instancji, w dniu 5 czerca 2023 roku, sąd podtrzymał poprzedni wyrok. Przestępcy Chojeckiemu nie pozostało nic innego jak zapłacić powyższą sumę pieniędzy oraz podjąć pierwszą w życiu, społecznie pożyteczną pracę.

Po usłyszeniu wyroku skazującego, wściekłość Chojeckiego i jego wyznawców sięgnęła zenitu. Charyzmatyczny przywódca paraprotestanckiego ruchu religijnego, porównywanego przez wielu z “Gałęzią Dawidową” Davida Coresha, ogłosił… swój start w wyborach prezydenckich w 2025 roku. Z kolei sam wyrok określił jako spisek “ziobrystów” i katolików, przeciwko “Słowu Bożemu”, które rzekomo głosi.

Wczoraj we wpisie na portalu X, prowadzonego przez przestępcę kanału YouTube o szumnej nazwie “Idź Pod Prąd TV” zamieszczono wpis, w którym kłamliwie podano iż, przywódca grupy został skazany “za krytykę Kościoła i PiS”. Jednocześnie nazwano zasądzone Chojeckiemu prace społeczne “robotami przymusowymi”.

chojecki

W podobnym tonie wypowiedziały się córki przestępcy, Eunika i Kornelia Chojeckie, które w specjalnym nagraniu powtórzyły, że chodzi o “roboty przymusowe”.

Do sprawy odniósł się na X, oskarżyciel posiłkowy w sprawie Chojeckiego, Radosław Patlewicz, który wyjaśnił nowe manipulacje skazanego i jego akolitów:

Bezczelny przestępca Paweł Chojecki kłamie, że będzie odrabiał wyrok “za krytykę Kościoła i PiS”, podczas gdy dostał wyrok za szkalowanie świętości innych wyznań oraz obrażanie Narodu Polskiego. Poza tym twierdzi, że idzie na “roboty przymusowe”. W ten sposób ten antypolak zrównuje zamiatanie skansenu w Lublinie z wywózkami Polaków w czasie II Wojny Światowej do Niemiec, gdzie musieli pracować o głodzie i chłodzie, bez należytej opieki lekarskiej.

Podłość tego człowieka i jego sekty, nie znają granic. Gdyby komuś się nudziło, niech zajrzy w następnym tygodniu do skansenu i zrobi fotkę temu przestępcy z miotłą w ręku. Niech “cierpienia” tego drugiego Lutra, którego po 60-tce wreszcie zmuszono do uczciwej pracy, zostaną uwiecznione dla potomności!

NASZ KOMENTARZ: Z nagrania zamieszczonego przez córki Chojeckiego wynika, że ich ojciec chce zrobić ze swoich prac porządkowych kolejne show. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko pomóc mu w tym dziele  i zachęcić każdego z naszych czytelników, osobliwie tych z Lublina, by w najbliższym czasie odwiedzili lubelski skansen, zrobili parę zdjęć pracującego przestępcy i przesłali je na nasz adres redakcyjny [email protected]. Tutaj podajemy adres skansenu. Jest w nim piękny, zabytkowy kościółek oraz… latryny, z któych bez wątpienia unosi się zapach “ambrozji”. Dla osoby, która prześle najciekawsze zdjęcie Chojeckiego przy pracy, obiecujemy nagrodę, w postaci pakietu interesujących książek!

Polecamy również: Stanisław Michalkiewicz: Afery XXI wieku

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!