Świat Wiadomości

Przełomowe badania – za wzrost poronień odpowiadają szczepionki na COVID

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wyniki badań przedstawione przez Uniwersytet w Lucersnie (Szwajcaria) pokazują, że wzrost liczby poronień i martwych urodzeń jest bezpośrednio związany ze szczepionkami COVID. “Urzędnicy służby zdrowia o tym wiedzieli” – twierdzi uniwersytecki ekspert.

Przełomowe badania prowadzono od 2022 roku na szwajcarskim Uniwersytecie w Lucernie. Profesor tej uczelni, dr Konstantin Beck uawnił dane, które pokazują, iż za wzrost wskaźników poronień i martwych urodzeń wśród szwajcarskich kobiet w 2022 roku, bezpośrednio odpowiadają szczepieniu przeciwko COVID-19. Co więcej, według niego twórcy szczepionek i urzędnicy zdrowia publicznego najprawdopodobniej wiedzieli o tym już w czasie kampanii propagującej “szczepienia”.

Rzeczywistość wykazała istnienie masowego zaniżania zgłoszeń i niechęć do łączenia szczepionek z poronieniami i urodzeniami martwych dzieci. Silne podkreślanie przez rząd, establishment medyczny, media i producentów szczepionek, że szczepionki są całkowicie bezpieczne dla kobiet w ciąży, skłoniło masy do odrzucenia głósów sceptycznych, jako niewiarygodnych. Niestety, doprowadziło to do tragicznej, historycznej, statystycznie udowodnionej utraty życia przez wiele dzieci bez protestu ze strony odrętwiałej, wypranej z logicznego myslenia opinii publicznej.

Konstantin Beck to były doradca niemieckiego ministra zdrowia i szwajcarskiego parlamentu. Przeanalizował on publicznie dostępne szwajcarskie i niemieckie dane z publikacji naukowych, towarzystw ubezpieczeń zdrowotnych i szwajcarskiego Federalnego Urzędu Statystycznego (FOS).

Odkrył, że za wskaźniki poronień i martwych urodzeń w 2022 roku bezpośrednio odpowiadają szczepieniu przeciwko COVID-19 wśród kobiet w ciąży.

Tajemnica śmierci młodych sportowców

Co więcej, wbrew publicznym zapewnieniom władz szwajcarskich, że „w Szwajcarii nie ma istotnej nadmiernej śmiertelności wśród młodych ludzi”, pojawiła się dodatkowa kontrowersja. Beck ujawnił bowiem oficjalne dane rządowe, z których niezbicie wynika, że za znaczącą ilość nadmiernych zgonów wśród młodych ludzi, które pojawiły się pod koniec 2021 i na początku 2022 roku równioeż odpowiadaja “szczepionki”.

Powiedział, że te odkrycia pokazują, że podczas pandemii COVID-19 niepotrzebnie narażaliśmy młodych ludzi, a ryzyko zgonu w wyniku szczepienia znacznie przewyższyło pierwotne ryzyko związane z pandemią. Powiedział też: -dzisiaj w naszych oficjalnych statystykach pojawiają się coraz poważniejsze konsekwencje działań związanych z koronawirusem, ale tylko nieliczni są nimi zainteresowani.

-Analizując wprowadzanie tych szczepionek, zwłaszcza dla kobiet w ciąży i ich nienarodzonych dzieci, od samego początku znalazłem wyraźne dowody na to, że ponowne przemyślenie i odłożenie strategii szczepień byłoby konieczne – skonkludował.

Polecamy również: Nie zgodzili się na przeszczep bo się nie zaszczepił. Teraz chcą jego organów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!