Wiadomości

Przedszkolaki będą “uczyć się” kwestionować swoją płeć

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Gubernator stanu Illinois wprowadził edukację seksualną opartą o ideologię LGBT. Jak zapewnia, ma ona służyć „bezpieczeństwu” uczniów.

Demokratyczny gubernator stanu Illinois podpisał w piątek ustawę wprowadzającą nowe standardy edukacji seksualnej, począwszy od etapu przedszkolnego. W nowych przepisów przedszkolaki będą miały obowiązek zapoznania się z procesem „określania płci”, czyli programowego negowania, że ich płeć w sposób wiążący jest faktycznie ich płcią. Takie zapisy ustawy mają według gubernatora J.B. Pritzkera zapewnić dzieciom… bezpieczeństwo.

– Modernizacja naszych standardów edukacji seksualnej pomoże zapewnić naszym dzieciom bezpieczeństwo i zapewni, że ważne lekcje, takie jak zgoda i bezpieczeństwo w Internecie, będą prowadzone w klasach. Będziemy nadal wzmacniać nasz system edukacji i zapewniać świetlaną przyszłość, na którą zasługują nasze dzieci – powiedział polityk, komentując nowe prawo.

Według ogłoszonej legislacji wszystkie szkoły prowadzące edukację seksualną mają w trybie natychmiastowym dostosować swój program edukacyjny do wytycznych tzw. Narodowych Standardów Edukacji Seksualnej, które pod rządami „katolickiego” prezydenta Joe Bidena „wzbogaciły się” o radykalną agendę LGBT i aborcyjną.

Owe „standardy” zakładają m. in. „ciągłą ewolucję języka związanego z płcią, tożsamością płciową, ekspresją płciową, orientacją seksualną i tożsamością seksualną” oraz oczywiście szeroko zakrojone działania mające przeciwdziałać „dyskryminowaniu” osób nieheteronormatywnych i „niebinarnych”. Na szczęście, przynajmniej jak na razie, biuro gubernatora poinformowało, że implementacja tych standardów będzie „dobrowolna” i obejmie te szkoły, w których programie znajduje się już edukacja seksualna.

– To prawodawstwo zawiera wytyczne dotyczące integracyjnego, kulturowo właściwego programu nauczania, aby zapewnić uczniom bezpieczeństwo i zdrowie – powiedział autor ustawy, demokrata Ram Villivalam.

Stan Illinois dołączył w tym samym czasie do tych stanów, które przywróciły nakaz zasłaniania ust i nosa w zamkniętych przestrzeniach. „Illinois dołączy do kilku innych stanów, które przywróciły wymagania dotyczące masek wewnątrz w całym stanie, niezależnie od statusu szczepień, obowiązujące od poniedziałku” – ogłosił gubernator Pritzker. „Maski działają. Kropka” – powiedział polityk.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!