Wiadomości

Protest przeciwko ingerencji UE w wewnętrzne sprawy Polski

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W przeddzień kolejnej debaty dotyczącej wewnętrznych spraw Polski PRAWICA MARKA JURKA zaprasza na protest pod przedstawicielstwem PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO W POLSCE (WARSZAWA JASNA 14/16) – środa 30 sierpnia o 16:00.

31 sierpnia rano komisja ds. wolności obywatelskich, sprawiedliwości i spraw wewnętrznych Parlamentu Europejskiego ma debatować z wiceszefem Komisji Europejskiej Fransem Timmermansem na temat praworządności w Polsce.

To już kolejna odsłona działań instytucji unijnych przeciwko Polsce. Miliony Polaków jest oburzonych działaniami podjętymi przez instytucje unijne przeciw naszemu krajowi. Działania te nie mają analogii w podejściu władz Unii do żadnego z państw zachodnioeuropejskich. Podejmowanie ich wobec naszego kraju czy wcześniej Węgier – stanowi oburzający akt ideologicznej arogancji, pogardy dla praw narodów i niezrozumienia dla zasad solidarności
europejskiej.

Działania te nie tylko naruszają naszą suwerenność, ale również – torpedując dialog polityczny w Polsce – godzą w naszą solidarność narodową. Stanowią kolejny przykład fatalnej polityki obecnych władz Unii, obok działań w dziedzinie imigracji, unifikacji walutowej, czy polityki większości w Parlamencie Europejskim, wymierzonej w zasady cywilizacji życia i praw rodziny. Wszystko to godzi wprost w dobro narodów Europy i ich solidarność. Przestrzegamy, że jeżeli pewnego dnia polityka ta doprowadzi do prób wykluczenia jakiegokolwiek państwa Unii z udziału we wspólnych decyzjach mechanizmu międzyrządowego – będzie to początkiem końca Unii Europejskiej.

Dlatego w przeddzień debaty w komisji ds. wolności obywatelskich, sprawiedliwości i spraw wewnętrznych Parlamentu Europejskiego, chcemy zaprotestować przeciw tym działaniom instytucji unijnych. Spotykamy się 30 sierpnia o godzinie 16 przed przedstawicielstwem Komisji
Europejskiej w Warszawie.

PROTEST PRZECIWKO INGERENCJI UE W WEWNĘTRZNE SPRAWY POLSKI

https://web.facebook.com/events/115201069203410/

Środa, 30 SIERPNIA 2017 godzina 16.00 – Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce ul. Jasna 14/16a

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!