Wiadomości

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski trafił do szpitala

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Rafał Trzaskowski jest w szpitalu. Prezydent Warszawy w mediach społecznościowych poinformował, że jest „pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek”. Kilkanaście dni wcześniej informował o zakażeniu koronawirusem.

Rafał Trzaskowski informował, że jest zakażony koronawirusem w połowie marca. „Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie!” – napisał wtedy prezydent stolicy na Twitterze.

Mimo wykrycia zakażenia koronawirusem u prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, nikt inny z zarządu miasta nie został skierowany kwarantannę – informowała wtedy rzeczniczka ratusza Karolina Gałecka. Jak wyjaśniła, spotkania i kolegia z udziałem zarządzających Warszawą odbywają się w formie zdalnej, przebywają oni w różnych pomieszczeniach. Ponadto do urzędu przychodzą rotacyjnie, co tydzień pracując z domu.

Teraz stan zdrowia Rafała Trzaskowskiego musiał się pogorszyć. We wtorek po południu przekazał, że znajduje się pod opieką lekarzy i pielęgniarek. „Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie” – dodał.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!