Wiadomości

Pornograficzne reklamy w poznańskich tramwajach. “Ubolewamy nad treścią”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Podróżni jadący poznańskim tramwajem nie kryli zdziwienia, kiedy ich oczom ukazała się treść przeznaczona dla osób dorosłych. Jeden z pasażerów pokazał kontrowersyjną reklamę w mediach społecznościowych. “Mamy umowę z firmą, która wyświetla reklamy. Jest to jeden z naszych artykułów, ubolewamy nad treścią – tłumaczy teraz jeden z pracowników portalu codziennypoznan.pl w rozmowie z Głosem Wielkopolskim.

Zazwyczaj na ekranach w komunikacji miejskiej widzimy zwyczajne treści informacyjne, które są zupełnie neutralne. Tym razem było jednak inaczej. Jadący tramwajem poznańskiego MPK nie kryli swojego zdziwienia, gdy zobaczyli mocno kontrowersyjną reklamę.

“Czym jest fisting i na czym polega?” – dopisał przy swoim poście autor zdjęcia. Wpis wywołał prawdziwą burzę. Pomysłodawcy tej promocji nie wzięli zapewne pod uwagę, że w przekazie tym mogą pojawić się także treści przeznaczone wyłącznie dla dorosłych.

Jeden z podróżnych dostrzegł budzącą zgorszenie reklamę i zrobił zdjęcie, które wrzucił do sieci. “Tymczasem w poznańskich tramwajach dzieciom zwiedzającym miasto zapewniono szkolenie” – napisał na Twitterze. Jego wpis spotkał się z mnóstwem komentarzy. Tweet został polubiony ponad 1,7 tysiąca razy w ciągu jednego dnia.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!