Wiadomości

Kurator Barbara Nowak apeluje do dyrektorów. „Rzetelna nauka, a nie ideologizmy!”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Barbara Nowak zwróciła się do dyrektorów przed rozpoczęciem roku szkolnego. „Rzetelna nauka, a nie ideologizmy!” – wezwała małopolska kurator oświaty. „Wychowujmy i uczmy tak, by Polska trwała” – dodała.

Tuz przed rozpoczęciem roku szkolnego, Nowak zwróciła się do dyrektorów o naukę bez ideologii.

„Przed rozpoczęciem roku szkolnego proszę wszystkich dyrektorów szkół w Małopolsce, aby uczynili szkoły strefą bezpieczeństwa dla uczniów” – stwierdziła Nowak na Twitterze. „Rzetelna nauka, a nie ideologizmy! Spotkanie z pięknem, dobrem i prawdą! Szacunek do życia ludzkiego! Wychowujmy i uczmy tak, by Polska trwała” – dodała.

Kilka dni temu małopolska kurator oświaty odniosła się również do podręcznika do HiT, autorstwa Wojciecha Roszkowskiego, który wywołał wściekłe ataki ze strony lewackich zamordystów.

„Gratuluję prof. W. Roszkowskiemu. Popularność jego podręcznika bije rekordy” – napisała Nowak na Twitterze. „Spowodował, że politycy i obywatele dyskutują o historii najnowszej. Wszyscy oczywiście podręcznik przeczytali i chętnie dzielą się swoimi opiniami. Wyjątkowo świadomy swojej historii naród” – dodała.

/wprost.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!