Europa Polska Wiadomości

Popularny raper znany z pogardy do policji postanowił zwrócić się do niej o pomoc, gdyż… uderzyła go dziewczyna

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Sobota padł ofiarą przemocy domowej. Partnerka muzyka oświadczyła w sieci, że uderzyła go, kiedy dowiedziała się o zdradzie. Melanta Ceder zarzuca artyście, że zachował się jak kobieta i doniósł na nią na policję.

– Myślałam, że jestem z facetem, a okazał się koleżanką. Dostał w twarz za zdradę i zadzwonił na policję!!!!! – napisała Melanta Ceder na swoim profilu instagramowym pod screenem z piosenki Soboty “Era frajera” (zdjęcie można zobaczyć w naszej galerii). Po chwili dodała, iż przyłapała partnera na zdradzie, uderzyła go, a ten doniósł na nią. Kobieta jest wściekła, dlatego postanowiła publicznie opowiedzieć o problemach w związku.

Po publikacji Melanty na profilu facebookowym Soboty pojawiło się oficjalne oświadczenie. Muzyk przyznał, że rozstał się z Ceder kilka miesięcy temu. Zdradził także, że kobieta zachowywała się agresywnie i stanowiła zagrożenie dla ich dziecka.

– W związku z informacjami, które rozpowszechnia moja była partnerka, chciałbym dla dobra Juniora pierwszy i ostatni raz odnieść się do sytuacji na forum publicznym. Jednocześnie proszę moich fanów oraz media o uszanowanie naszej prywatności i możliwość rozwiązania prywatnych problemów poza błyskami fleszy i mediami społecznościowymi. Nie jestem w związku z moją partnerką od kilku miesięcy. Aktualnie każde z nas prowadzi swoje życie, a częścią wspólną jest nasz kochany syn o którego dbam z całego serca. Niestety wczoraj moja była partnerka zachowywała się bardzo agresywnie stanowiąc zagrożenie dla dziecka, a jego dobro jest dla mnie najważniejsze na świecie. Pozwólcie więc, że zadbam jak na dobrego ojca przystało, aby Junior nie ucierpiał na sprawach dorosłych. PS. Nigdy na nikogo nie doniosłem – napisał Sobota na Facebooku.

Sobota i Melanta Ceder przez lata uchodzili za wyjątkowo dobraną parę. W 2012 roku doczekali się syna Michała Juniora. Muzyk wielokrotnie musiał mierzyć się z mową nienawiści i rasizmem. Jego hejterom nie podobało się, iż zakochał się w czarnoskórej kobiecie. Sobota i Melanta ostatni raz pojawili się razem publicznie pod koniec ubiegłego roku na premierze filmu “Totem”.

Źrodło: se.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!