Felietony

Polska gwarantem bezpieczeństwa państwa gloryfikującego ludobójców

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informują przedstawiciele rządu warszawskiego, niedawno ruszyły rozmowy dotyczące polskich gwarancji bezpieczeństwa dla Ukrainy – państwa gloryfikującego ludobójców naszych przodków.

Polska gwarantem bezpieczeństwa państwa gloryfikującego ludobójców. Rozpoczęły się dwustronne rozmowy nt. Gwarancji bezpieczeństwa pomiędzy Polską a Ukrainą. Poinformował o tym przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy Rusłan Stefańczuk po rozmowach z marszałek Senatu Małgorzatą Kidawą-Błońską. W polskiej delegacji brał udział m.in. Grzegorz Schetyna[1].

Warto zwrócić uwagę na fakt, że strona ukraińska kolejny raz pokazuje pogardę dla narodu polskiego i naszego państwa. Kiedy podpisywane były porozumienia mińskie, pomimo szerokich wśród warszawskich polityków nastrojów ukrofilskich, nikt w Kijowie nie pomyślał, aby za dotychczasową bezrefleksyjną politykę wobec Ukraińców zaprosić stronę polską.

Teraz kiedy zainteresowanie w Europie coraz bardziej wybiega w stronę ludobójstwa dokonywanego przez Żydów na semickich Palestyńczykach to warszawscy politycy mają być gwarantem dla państwa, które gardząc Polską buduje swoją tożsamość narodową na ludobójcach naszych rodaków.

Oczywiście zatrważające dane o wymieraniu Polaków[2] nie są wystarczającym powodem, aby za cenę prawdopodobnie biologicznego zniszczenia naszego narodu nie wpychać Polski do wojny pomiędzy gloryfikatorami nazizmu spod znaku SS Galizien a kultywatorami ideologii sierpa i młota.

Na pocieszenie dla zwykłych zjadaczy chleba pozostaje fakt, że przeciwieństwie do 1939 roku, kiedy społeczeństwo polskie karmione było hasłami o zachowaniu wszystkich guzików od munduru przy jednoczesnym tuszowaniu wszelkich dowodów na zbliżającą się wojnę[3], obecnie szef Ministerstwa Obrony Narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz otwarcie deklaruje fakt posiadania przygotowanego plecaka ewakuacyjnego[4].

Co za tym idzie – “tygrysek” pójście w ślady swojego poprzednika z pamiętnego 1939 roku – ministra spraw wojskowych Tadeusza Kasprzyckiego. Tenże po ataku ZSRR na Polskę przekroczył granicę z Rumunią w czasie kiedy zwykły obywatel polski w mundurze wojska polskiego wciąż walczył i ginął za Ojczyznę.

Nadrzędnym zadaniem, jakie powinno stać przed prawdziwymi polskimi politykami jest rzetelna ocena sytuacji międzynarodowej i dopasowanie swojej polityki do niej dla dobra swoich rodaków. Pytanie brzmi jednak o jakich rodaków chodzi, skoro wiadomo jest, że wiceminister spraw zagranicznych Władysław Teofil Bartoszewski posiada również obywatelstwo brytyjskie[5], a syn obecnego ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego jest żołnierzem Stanów Zjednoczonych[6].

Jakże łatwo jest wrzucić do wojennej maszynki polskie mięso armatnie, żyjące nierealnym konfliktem między PiS a PO niedostrzegające, że dopinane są ostatnie elementy układanki międzynarodowej polityki wobec Polski…

Źródła:

[1]https://kresy.pl/wydarzenia/ruszyly-negocjacje-ws-polskich-gwarancji-bezpieczenstwa-dla-ukrainy/

[2]https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art40271121-polakow-jest-coraz-mniej-jest-nas-zaledwie-37-milionow

[3]https://sklep.magnapolonia.org/produkt/dywersja-niemiecka-w-1939-k-zabierek/?utm_source=portal&utm_medium=banner&utm_campaign=banner-magna&utm_content=s5

[4]https://www.wprost.pl/kraj/11681686/kosiniak-kamysz-o-plecaku-ewakuacyjnym-mon-wydalo-komunikat.html

[5]https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Teofil_Bartoszewski

[6]https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sikorski-moj-syn-jest-amerykanskim-zolnierzem,nId,7355507#crp_state=1

Polecamy również: Gigantyczna akcja ratowania ukraińskiego smartfona

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!