Wiadomości

Policja zatrzymała poszukiwaną listem gończym b. kasjerkę CBA

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Została zatrzymana przez stołecznych policjantów w pobliżu miejsca zamieszkania.

Katarzyna G., była kasjerka Centralnego Biura Antykorupcyjnego, została zatrzymana. Kobieta była poszukiwana listem gończym, ponieważ nie stawiła się do odbycia kary. Policjanci namierzyli ją, gdy samochodem wjechała na osiedle, gdzie mieszka – podaje “Rzeczpospolita”.

Była pracownica CBA zasłynęła z największego skandalu finansowego w służbach specjalnych. Za wynoszenie służbowych pieniędzy została skazana na sześć lat i cztery miesiące pozbawienia wolności, a jej mąż hazardzista dostał osiem lat.

Kasjerka miała zgłosić się do więzienia i odsiedzieć wyrok. Ponieważ tego nie zrobiła, 29 marca wysłano za nią list gończy. 7 kwietnia, w Wielki Piątek – jak podaje “Rzeczpospolita” – Katarzyna G. została zatrzymana przez stołecznych policjantów w pobliżu miejsca zamieszkania.

Katarzyna G. i jej mąż Dariusz zostali skazani za przywłaszczenie 9,23 mln złotych z kasy CBA. “Rzeczpospolita” pisała, że cywilna pracowniczka CBA pieniądze te wynosiła w… reklamówkach. Pieniądze małżeństwo wydało na hazard. Obstawiając je, wygrali prawie 30 mln zł. Wygraną nie cieszyli się zbyt długo – małżeństwo tę potężną kwotę… przegrało.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!