Wiadomości

Policja zatrzymała aktywistów LGBT odpowiedzialnych za profanacje

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dwóch aktywistów LGBT, którzy wywieszali tęczowe flagi na warszawskich pomnikach, w tym dopuścili się profanacji figury Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu, zostało zatrzymanych przez policję! O zatrzymaniu poinformował kolektyw Stop Bzdurom, który chwalił się na swoim Facebooku profanacją.

„Ponowne represje i zastraszanie: Margot i Łania ze #StopBzdurom zostały zatrzymane przez policję. Nie ma wątpliwości, że było to motywowane politycznie! Władza chce nas zastraszyć. Ale my się nie damy! Będziemy głośno domagać się swoich praw!” — oburza się Kampania Przeciwko Homofobii, wyraźnie solidaryzując się z bojówkarzami, którzy – motywowani nienawiścią do chrześcijan – dopuścili się ostatnich profanacji.

Warto dodać, że jedna z zatrzymanych osób jest też podejrzewana o atak na furgonetkę Pro-Prawo do Życia. Ponadto, organizacja „Stop Bzdurom” chwaliła się też na swoim Facebooku kradzieżą znicza postawionego przez premiera Mateusza Morawieckiego pod pomnikiem Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu.

My ze swej strony z satysfakcją odnotowujemy, że wreszcie Państwo Polskie wzięło się za tych agresywnych, zdemoralizowanych bojówkarzy.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!