Polska Wiadomości

Policja interweniuje po żenującym wpisie Lecha Wałęsy. Zweryfikuje zasadność posiadania broni byłego prezydenta

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak informuje portal wp.pl policja zamierza zając się sprawą niedawnego internetowego wpisu Lecha Wałęsy.
“W związku z wpisem byłego Prezydenta Rzeczypospolitej pana Lecha Wałęsy, w odpowiedzi na liczne zapytania informujemy, że pomorska policja zobowiązana jest w takim przypadku zweryfikować zasadność posiadania broni” – oświadczono na oficjalnym koncie policji na Twitterze.

Lech Wałęsa w niedzielę napisał na swoim profilu na Facebooku, że “tej władzy nie wolno szanować”. “Ta władza łamie konstytucję, niszczy dorobek i dobre imię Polski” – przekonywał. I zapowiedział, że w środę (4 lipca) przyjedzie do Warszawy, aby “odsunąć głównego sprawcę wszystkich nieszczęść”.

Później Lech Wałęsa postanowił wyjaśnić, co miał na myśli. “Będę chciał zrobić to pokojowo, ale jeśli ktokolwiek, w tym policja, stanie mi na przeszkodzie będę walczył i bronił się. Przypominam, że mam broń i pozwolenie do obrony osobistej. Policja nie może wykonywać rozkazów w obronie łamiących konstytucję – napisał.

Okazuje się, że Bolek znów zaliczył kolejną wpadkę. Policja powinna jak najszybciej pozbawić go broni zanim zrobi nią sobie krzywdę, np strzeli sobie w kolano…

Źródło: wp.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!