Wiadomości

Podwójne zabójstwo w Pleszewie. Dwie osoby pobite na śmierć, trzecia trafiła do szpitala

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Tragedia w Pleszewie. W niedzielę, 13 lutego, na placu Kościuszki doszło do podwójnego zabójstwa. Trzecia osoba trafiła do szpitala. Nieoficjalnie mówi się o porachunkach. Policja poszukuje sprawców zabójstwa – informuje Głos Wielkopolski.

Do zabójstwa doszło w budynku na Placu Kościuszki w Pleszewie. Teren został odgrodzony policyjnymi taśmami. Na miejscu pracują pleszewscy policjanci oraz prokurator.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, ze do pomieszczenia biurowego w jednym z budynków weszło kilku mężczyzn, którzy pobili trzy osoby znajdujące się w środku. Dwóch mężczyzn poniosło śmierć, natomiast trzeci został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pleszewie, dokonujemy min. oględzin miejsca zdarzenia. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców zdarzenia – informuje st.asp. Monika Kolaska.

Jak dodaje oficer prasowy KPP w Pleszewie, śmierć poniósł 35-letni mieszkaniec gminy Dobrzyca i 51-letni mieszkaniec gminy Pleszew. Do szpitala trafił 41-letni mieszkaniec gminy Pleszew.

Jak nieoficjalnie udało się dowiedzieć dziennikarzom Głos Wielkopolskiego sprawcy podwójnego zabójstwa w Pleszewie poruszają się BMW szarym serii 1. Są to osoby krępej budowy ciała. Mają mieć tasaki i kije bejsbolowe. Trwa policyjna obława.

/Głos Wielkopolski/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!