Wiadomości

Pod Puławami znaleziono zwłoki zadźganych Ukraińców, podejrzany o dokonanie zabójstwa jest już w rękach policji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Puławscy kryminalni zatrzymali 36 letniego obywatela Ukrainy mogącego mieć związek ze śmiercią dwóch mężczyzn, których ciała zostały znalezione wczoraj na terenie jednego z gospodarstw w gm. Puławy. Już wstępne czynności na miejscu wskazywały na udział osób trzecich w śmierci mężczyzn. Zatrzymany 36 latek trafił do policyjnego aresztu. Trwają czynności procesowe z jego udziałem.

Wczoraj ok. godz. 13:00 dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie jednej z posesji z miejscowości w gm. Puławy zostały ujawnione ciała dwóch mężczyzn. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon, do którego mogły przyczynić się osoby trzecie. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod ścisłym nadzorem prokuratora. Ustalono, że ofiary to obywatele Ukrainy, którzy pracowali na terenie gospodarstwa, gdzie zostali znalezieni.

W związku ze sprawą, kryminalni zatrzymali 36 letniego obywatela Ukrainy. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna znał ofiary i pracował razem z nimi w gospodarstwie szkółkarskim.

Dziś trwają dalsze czynności procesowego z udziałem 36 latka. Za przestępstwo zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

/lubelska.policja.gov.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!