Wiadomości

Pod basenem zapadła się ziemia. Kąpiący się mężczyźni zostali dosłownie wessani

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Pod prywatnym basenem w mieście Karme Josef w Izraelu otworzyła się ziemia. Wir wodny wciągnął do otworu dwóch mężczyzn. Ciało jednego z nich ratownicy znaleźli pod ziemią po kilku godzinach poszukiwań.

W czwartek po południu na terenie prywatnej posesji w mieście Karme Josef w środkowym Izraelu odbywała się impreza firmowa, w której – jak podaje “Times of Israel” – uczestniczyło około 50 osób.

W chwili tragedii sześcioro uczestników imprezy korzystało z basenu, pod którym nagle zapadła się ziemia. Nie żyje 32-letni mężczyzna, który został wciągnięty do dziury. Inni uczestnicy imprezy biernie przyglądali się, jak dwóch mężczyzn i inne rzeczy pływające w basenie są zasysane do dziury w ziemi. Ratownicy odnaleźli jego ciało pod ziemią, po kilku godzinach poszukiwań.

Izraelskie media podkreślają, że ratownicy sporo ryzykowali – obawiano się zawalenia tuneli wychodzących z zapadliska. Z otworu o własnych siłach wyszedł 34-letni mężczyzna. Doznał niewielkich obrażeń głowy i kończyn. Po wstępnym opatrzeniu przez medyków został przewieziony do szpitala.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!