Polska Wiadomości

PO potrzebuje trupów.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Platforma Obywatelska opublikowała spot, w którym możemy zobaczyć mężczyznę, który „doznał obrażeń” podczas piątkowych protestów pod Sejmem i który leży na ulicy. Problem w tym, że żadnej brutalnej akcji policji pod Sejmem tego dnia nie było, a scena, którą pokazywał TVN, czy też którą można zobaczyć w spocie PO, została zainscenizowana. Świece dymne, imitujące gaz łzawiący, przynieśli uczestnicy protestów, podobnie rzecz się miała z owym mężczyzną, który udawał rannego – spokojnie położył się tam chwilę wcześniej, by odegrać przewidzianą dla niego rolę… Na szczęście w internecie pojawiły się filmiki, na których można obejrzeć całe to zdarzenie (pokazywaliśmy je także my) i skonfrontować je z tym, co zaprezentowali kłamcy z TVN i PO, którzy najwyraźniej cierpią na niedobór męczenników.

Tak wygląda cały spot:

A tutaj jest scena, której fragment wykorzystano w spocie propagandowym PO:

Powiązanie uskutecznionej tu ustawki z dramatycznymi wydarzeniami grudnia 1970 roku oraz stanu wojennego, uznać należy za rzecz tak haniebną, że aż brak słów, by to określić.

Stanisław Michalkiewicz! Stanisław Krajski! Ewa Kurek! Radosław Sikora i inni autorzy w Nowym numerze Magna Polonia! Sprawdź już teraz!! Kupując wpierasz wolne media!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!