Wiadomości

Po atakach ze strony aktywistów LGBT Melanie C rezygnuje z występu w Polsce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

“W świetle tego, czego właśnie się dowiedziałam, a co nie idzie w parze z wyznawanymi przeze mnie wartościami i wspieranymi przeze mnie społecznościami, z żalem informuję, że nie wystąpię w Polsce na sylwestrowym koncercie” – napisała w poniedziałek wieczorem Melanie C na Instagramie.

Zaledwie trzy dni wcześniej Telewizja Polska pochwaliła się, że gwiazda wystąpi podczas “Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Wtedy pod postami TVP w mediach społecznościowych pojawiły się komentarze aktywistów LGBT, którzy przypuścili atak na piosenkarkę. W efekcie zdecydowała się ona zmienić sylwestrowe plany.

W reakcji na decyzję brytyjskiej piosenkarki komunikat wydało Centrum Informacji TVP, które oświadczyło, że Melanie C jest jedną z wielu gwiazd tegorocznego “Sylwestra Marzeń z Dwójką”, która przyjęła zaproszenie i podpisała kontrakt z Telewizją Polską.

“Swoją obecność potwierdziła w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności, w którym podkreśliła, że jest podekscytowana faktem, że Sylwestra spędzi w Zakopanem i będzie wspólnie z nami świętować powitanie Nowego Roku, a dziś – pod naciskiem internetowych komentarzy – niespodziewanie zrezygnowała z występu” – czytamy w oświadczeniu TVP.

Spółka podkreśla, że “z zaskoczeniem przyjęła informację o zmianie planów artystki”. “TVP przypomina, że Sylwester to koncert dla wszystkich, którzy chcą przywitać Nowy Rok przy dobrej zabawie. Zapraszamy 31 grudnia do Zakopanego i do TVP2” – napisano w komunikacie.

https://centruminformacji.tvp.pl/65308987/komunikat-telewizji-polskiej

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!