Polska Świat Wiadomości

Piotr Tymochowicz chce dorobić się na piramidzie finansowej

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Tymochowicz w Polsce zajmował się m.in. marketingiem politycznym. To on był pomysłodawcą wizerunku nie tylko Samoobrony, ale zajmował się również rozkręcaniem Ruchu Palikota, który jak pamiętamy w krótkim czasie osiągnął sporą popularność i dzięki temu w 2011 partia Palikota znalazła się w Sejmie.

Teraz Tymochowicz postanowił jednak dorobić sobie w inny sposób. Jak napisał ostatnio na Facebooku: “Odizolowałem się ostatnio od życia publicznego koncentrując się na spotkaniach z przyjaciółmi 
oraz na setowaniu nowego trendu związanego z FutureNet …” 
O tej właśnie firmie, czyli o FutureNet, Super Express napisał, że “jest zarejestrowana na Wyspach Marshalla, ma oddziały w Polsce, w Kambodży, Laosie, Indiach, Pakistanie.”

Cały interes polega jedynie na tym, że ci którzy wejdą w ten interes “dostają prowizję od kwoty, którą wpłaciły osoby przez nich zwerbowane”. Czyli nie ma żadnej wątpliwości, że to jest właśnie zwykła piramida finansowa o czym mówi Super Expressowi Maciej Maciejewski, redaktor naczelny “Network magazyn”, który również zwrócił na to uwagę Tymochowiczowi na Facebooku. Tymochowicz go zwyzywał i zablokował. W odpowiedzi na zarzuty napisał: “Powodzenia – niech pan mnie nie straszy – ponieważ pańskie groźby mam głęboko w dupie/nie tacy mnie straszyli – jak pan – wypierdek mamuta – powodzenia”.

Jak podkreślił rozmówca Super Expressu taki mechanizm “zarabiania” jaki oferuje Tymochowicz jest w Polsce zakazany i zagrożony więzieniem od 6 miesięcy do 8 lat.

Tymochowicz nie lubi swojego kraju i daje temu upust na Facebooku pisząc m.in. o tym, że teraz zajął się nowym, świetnym interesem. O Polsce zaś pisze tak “kraj – jako całość – jako skupisko mentalnościowej patologii – mam głęboko gdzieś …”.

I jedzie ostro po Polakach:
“Udzielałem się w USA, w wielu krajach Europy 
a ostatnio w Azji – nigdzie nawet w jednym promilu 
nie spotkałem się z takim ścierwem nienawidzącym 
mnie i taką agresją jak w tym szambie …
Ani Niemcy, ani Żydzi, ani Amerykanie ani Azjaci 
nie próbowali mnie nigdy ani zdyskredytować ani 
wciągnąć w jakieś szambo – Polacy – jak najbardziej 
i to od 30 lat mojej w tym kraju działalności !!! .”

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!