Wiadomości

Piosenkarka Dorota R. usłyszała zarzuty! “Grożą za to 3 lata więzienia”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Znana piosenkarka Dorota R. usłyszała zarzuty w śledztwie dotyczącym działalności jej byłego męża Emila S. Producent filmowy został zatrzymany w Warszawie – poinformował we wtorek portal rmf24.pl

Według informacji podanych przez rmf24.pl piosenkarka Dorota R. podejrzana jest o pomocnictwo do przestępstwa „mówiącego o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli”. Grożą za to 3 lata więzienia, chyba, że wierzycieli było wielu, wtedy możliwa kara wzrasta nawet do 8 lat — pisze portal.

Dorota R. nie była zatrzymywana, a wezwano ją do prokuratury, gdzie została przesłuchana. Zatrzymany natomiast w Warszawie został jej były mąż, producent filmowy Emil S. Zatrzymali go w jego mokotowskim mieszkaniu policjanci z wydziału odzyskiwania mienia komendy stołecznej. Trwa jego przesłuchanie w stołecznej prokuraturze.

Śledztwo dotyczy działalności zatrzymanego, który zbierał pieniądze od inwestorów na różne produkcje filmowe. Prowadzący dochodzenie mają jeszcze wątpliwości dotyczące transferu środków z firmy Emila S. na Maltę.

Emil S. jest producentem takich filmów jak: “Last minute”, “Służby specjalne”, “Pitbull. Nowe porządki”, “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, “Pitbull. Ostatni pies”, “Dziewczyny z Dubaju” oraz “GROM”.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!