Wiadomości

Pięć młodych kobiet poniosło śmierć w pożarze escape roomu w Koszalinie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Przed godziną 18.00 wybuchł pożar tzw. escape roomu w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego. Na miejsce od razu udało się kilka zastępów straży pożarnej i policja. Odnaleziono ciała pięciu kobiet – potwierdziła straż pożarna. Ciężko ranny został jeden mężczyzna; został przewieziony do szpitala.

Policja potwierdziła śmierć młodych osób w pożarze, który wybuchł w budynku przy ul. Piłsudskiego w Koszalinie, w tzw. escape room. Jeden mężczyzna został ranny. Trafił do szpitala. Trwa ustalanie tożsamości ofiar.

Do pożaru w budynku przy ul. Piłsudskiego doszło w piątek po godz. 17.00 Zginęło pięć osób.

„W budynku znajduje się pięć ciał młodych osób. Na tę chwilę ustalamy i weryfikujemy tożsamość ofiar” – poinformowała rzecznik koszalińskiej policji Monika Kosiec.

„Musimy ustalić, jak doszło do zaprószenia ognia i dlaczego te osoby nie wyszły z pomieszczenia” – dodała Monika Kosiec.

Do pożaru miało dojść w tzw. escape room, pokoju zagadek, z którego można wyjść po ich rozwiązaniu, a tym samym odnalezieniu klucza. Uczestnicy byli prawdopodobnie na urodzinach. Nieoficjalnie – zaczadzili się.

Jak poinformowała rzecznik policji, trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Przesłuchiwani są świadkowie. W tym charakterze przesłuchana zostanie też właścicielka „escape room”.

/Radio Maryja, TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!