Polska Wiadomości

Perfidny Żyd znieważył polską flagę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

We wtorek (20 lutego) podczas protestu rolników w Hrebennem w powiecie tomaszowskim doszło do znieważenia flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Perfidny Żyd znieważył polską flagę. -Jak wynika z naszych ustaleń, 39-letni obywatel Izraela podróżował busem relacji Lwów – Warszawa jako pasażer. Po przekroczeniu granicy w Hrebennem, w związku z blokadą drogi przez protestujących, mężczyzna wysiadł z busa, zerwał flagę znajdującą się na ciągniku rolniczym i wyrzucił do przydrożnego rowu – poinformowała młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z KPP w Tomaszowie Lubelskim.

39-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. – Podczas trwających czynności procesowych przesłuchaliśmy świadków tego zdarzenia, którzy potwierdzili dotychczasowe ustalenia. Zabezpieczyliśmy również flagę jako dowód w sprawie – dodaje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska.

Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty. Za ten czyn grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

Według relacji, gdy jadący z Ukrainy autokar został zatrzymany po polskiej stronie, przy blokadzie protestujących rolników, w pewnym momencie wysiadł z niego mężczyzna. Podszedł do jednego ze stojących tam ciągników rolniczych, po czym zerwał umieszczoną na nim polską flagę i wyrzucił do przydrożnego rowu. Zachowanie mężczyzny wywołało wzburzenie Polaków, interweniowała policja. Sprawca został zatrzymany. Wszyscy myśleli, że to Ukrainiec. Okazało się jednak, że to Żyd, obywatel Izraela.

Mężczyzna usłyszał zarzuty prokuratorskie. Za znieważenie polskiej flagi, perfidnemu Żydowi grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

NASZ KOMENTARZ: Żydzi nie od dziś słyną z nienawiści do Polski i polskości. Zwykle jednak ukrywają się z tym. Tym razem jednak, zaślepienie wzięło górę i Żyd pokazał co o nas i naszym państwie myśli.

Polecamy również: Samochody z pomocy militarnej dla Ukrainy trafiały na sprzedaż

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!