Felietony

Pedofilofobia – lewacy otwierają nowy front walki ideologicznej

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Czy lewacy zabiorą się za walkę z pedofilobią, czyli „dyskryminacją pedofilów i ich uczuć”? Sądząc po wpisach, które pojawiły się na grupie „Forum Feministyczne”, gdzie w regulaminie znalazł się między innymi zakaz zamieszczania wpisów o treści pedofilofobicznej, jest to wielce prawdopodobne.

„Pedofilofobia to JEST problem. Ludzie wyobrażają zagrożenie związane z pedofilią, doszukują się jej tam, gdzie jej nie ma, chcą kastrować ludzi. To jest straszne. Jeśli lewica się na coś takiego godzi, to to o niej źle świadczy” – pisze w internetowej dyskusji administrator grupy.

„Może w końcu warto zastanowić się nad arbitralnym podziałem na dzieci i dorosłych. Jest on perwersyjnie wykorzystywany przez patriarchalizm do zniewalania ludzi, szczególnie kobiet, poprzez przymusowe wtłaczanie ich w jego struktury, opierając się na dogmatycznym ubezwłasnowolnieniu wszystkim poniżej arbitralnie ustalanego wieku…” – wtóruje mu jego rozmówca.

Wcale nie jest wykluczone, że za kilka-, kilkanaście lat tego rodzaju poglądy staną się powszechnie obowiązującą normą, a kto się im będzie próbował sprzeciwić, ten… pedofilofob.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!