Wiadomości

Pawłowicz o Trzaskowskim: Ujawnił akt czystej zdrady i pokazał jak intryguje przeciwko Polsce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Krystyna Pawłowicz w rozmowie z portalem Telewizji Republika skomentowała skandaliczne słowa Rafała Trzaskowskiego, które padły dzisiaj rano w Radiu Zet

Trzaskowski: Dzięki naszym staraniom pieniądze z Brukseli będą mrożone

Posłanka Krystyna Pawłowicz w rozmowie z portalem Telewizji Republika skomentowała te skandaliczna słowa.

– Być może przypadkowo pan Trzaskowski – drugi Petru naszej polityki – chlapnął, jakie są rzeczywiste działania podejmowane na zapleczu w organach unijnych przez PO – powiedziała Krystyna Pawłowicz w rozmowie z portalem Telewizji Republika.

– Nasze intuicyjne spostrzeżenia zostały teraz potwierdzone wypowiedzią osoby, która jest bardzo aktywnie zaangażowania w bojkotowanie wszelkich działań, które byłyby korzystne dla Polski. Nawet w sprawach tak podstawowych, jak wynikający z traktatu podział budżetu, który powinien się odbyć zgodnie z traktami a nie na zamówienie polityczne przegranej opozycji w Polsce – oceniła posłanka PiS.

– To rzeczywiście jest ogromny skandal. To go dyskwalifikuje. On powinien się natychmiast wycofać z kandydowania na prezydenta miasta stołecznego Warszawy, jako zdrajca interesu państwa polskiego. On nie ma kwalifikacji moralnej do bycia kandydatem na stanowisko prezydenta miasta stołecznego Warszawy – stwierdziła Krystyna Pawłowicz.

– To pokazuje sposób działania Platformy w Unii i pana Trzaskowskiego, który z niezgody na wynik demokratycznych wyborów pochwala wykorzystywanie nieuczciwych działań – powiedziała rozmówczyni portalu Telewizji Republika.

– Dodatkowym skandalem jest również to, że organy Unii Europejskiej z naruszeniem traktatów dogadują się za plecami państwa członkowskiego z opozycją, która nie ma żadnej legitymacji do umawiania, co do sposobu wydatkowania środków zastrzeżonych dla państwa członkowskiego. Jest to nielegalne umawianie się i można powiedzieć, że jest to forma naruszenia traktatu – podkreśliła posłanka PiS.

– Rafał Trzaskowski ujawnił akt czystej zdrady i pokazał, jak razem z Unią intrygują przeciwko państwu polskiemu. To jest okropne. Jeżeli w Warszawie ktoś go wybierze to oznacza, że Warszawa popiera nieuczciwe, zdradzieckie, targowickie działania tego podłego człowieka – dodała Krystyna Pawłowicz.

/Telewizja Republika/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!