Wiadomości

Paweł Kukiz strzelił focha: Nawet ja sam na PSL bym nie zagłosował

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nawet ja sam na PSL bym nie zagłosował. Na Koalicję Polską – tak, ale na samo PSL – w życiu. Tak się kończy pycha i pazerność. Więc albo się zreflektują i będziemy tworzyć Koalicję Polską, albo ja za taką „koalicję” podziękuję – stwierdził poseł Paweł Kukiz.

Kukiz odpowiedział na pytanie zadane mu we wtorek przez jednego z internautów na Facebooku. „Co się stało że Hołownia zabrał nam tylu wyborców??? Gdzie został popełniony błąd? Co dalej? Partia i walka, czy stagnacja przy boku PSL?” – dociekał internauta.

Polityk odpisał: „Ja się nie dziwię. Miała być Koalicja Polska a wyglądało na zewnątrz tak, jakby K’15 został »zjedzony« przez PSL. A szczerze mówiąc nawet ja sam na PSL bym nie zagłosował 🙂 Na Koalicję Polską – tak, ale na samo PSL – w życiu 🙂 Tak się kończy pycha i pazerność. Więc albo się zreflektują i będziemy tworzyć Koalicję Polską albo ja za taką »koalicję« podziękuję. Proste. Miłego”.

Stanisław Michalkiewicz! Stanisław Krajski! Ewa Kurek! Radosław Sikora i inni autorzy w Nowym numerze Magna Polonia! Sprawdź już teraz!! Kupując wpierasz wolne media!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!