Wiadomości

Patryk Jaki: Wkrótce Unia Europejska nałoży na nasz kraj kolejne sankcje

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Patryk Jaki powiedział, że już wkrótce Unia Europejska nałoży na nasz kraj kolejne sankcje i odbierze nam 174 miliony euro.

Takie kary są efektem działania Izby Dyscyplinarnej, podczas gdy UE nie ma żadnych uprawnień do kierowania organizacją sądownictwa. Zdaniem europosła, nakładanie kar finansowych za brak zlikwidowania źródeł energii w naszych domach oraz niewyłączenie Turowa to z kolei afera większa nawet od Katar Gate. Podkreślił on, że są to bezprawne działania nastawione na uderzenie w Polaków.

– Polsce wkrótce zostaną odebrane 174 miliony euro. Komisja Europejska wysłała do naszego kraju sześć wezwań do zapłaty zaległych kar. A za co właściwie te wszystkie kary? Za Izbę Dyscyplinarną, która nie działa od lipca zeszłego roku? A UE nie ma w ogóle uprawnień do zajmowania się organizacją sądownictwa. Nie ma takiego zapisu w traktatach, a Polska nigdy tych uprawnień nie przekazała. – powiedział Jaki.

– Naliczają oni również kary za to, że nie zlikwidowaliśmy źródła energii w naszych domach i nie wyłączyliśmy Turowa. To jest afera większa niż Katar Gate. Bezprawne działania uderzające w Polaków za to, że idzie im dobrze. To nie ma nic wspólnego z europejskimi wartościami. To łajdackie i totalitarne zapędy. Łamanie traktatów, zwyczajów oraz większe sankcje na Polskę niż na Rosję. Polacy dzięki swojej ciężkiej pracy wypracowali wzrost gospodarczy na dużo wyższym poziomie niż inne państwa Unii Europejskiej. To nie podoba się Niemcom i Francji, dlatego uderzają w nas używając Unii Europejskiej i polskich kolaborantów. – dodał europoseł.

/Prawicowy Internet/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!