Wiadomości

Paryż. Nielegalny imigrant próbował zgwałcić młodą kobietę, bo… nie miał pieniędzy na prostytutkę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W niedzielę 2 października na jednej z ulic Paryża 40-letni Kongijczyk, który przebywał w kraju nielegalnie i nie miał stałego miejsca zamieszkania, próbował zgwałcić 24-letnią kobietę. Został on aresztowany następnego dnia – podało źródło bliskie śledztwu.

Mężczyzna został skazany na karę pozbawienia wolności w trybie natychmiastowym w czwartek 6 października, a następnie osadzony w więzieniu. Pytana o sankcję karną nałożoną na 40-latka, paryska prokuratura nie odpowiedziała.

24-latka została zaatakowana w niedzielę 2 października rano, gdy zmierzała do pracy. Nagle podszedł do niej mężczyzna trzymający paczkę popcornu i powiedział, że potrzebuje informacji. W następnej chwili podejrzany rzucił się na nią i rzucił nią o ścianę, po czym powalił ją na ziemię i położył na niej.

– Próbował zdjąć spodnie swoje i ofiary, wkładając popcorn do jej ust, aby powstrzymać jej krzyk – powiedział świadek cytowany przez francuskie media.

Kilku przechodniów podeszło bliżej i napastnik w końcu zdecydował się na ucieczkę. Jeden ze świadków zrobił zdjęcie mężczyźnie, dzięki czemu udało się go potem ująć. Rysopis napastnika został rozesłany do posterunków policji w regionie paryskim. Następnego dnia mężczyzna odpowiadający rysopisowi został zatrzymany za kradzież sklepową.

Podczas zatrzymania mężczyzna przyznał się do winy. “Przyznał, że chciał relacji seksualnej z Europejką, ponieważ nie miał już wystarczająco dużo pieniędzy, aby pozwolić sobie na prostytutkę w Strasburgu-Saint-Denis, że pił i że szukał żony we Francji, aby uzyskać dokumenty” – podano we francuskich mediach. W przeszłości nielegalny imigrant był już zatrzymywany za kradzieże sklepowe.

/medianarodowe.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!