Odzyskać wolne media, dla Polski.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

“Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.” tej Goebbelsowskiej zasadzie hołdują wielkie koncerny medialne, które rozpanoszyły się w Polsce. Niestety, po każdym kłamstwie, nosy nie wydłużają się, jak bajkowemu Pinokiowi, nie widać też innych zewnętrznych oznak kłamstwa, o to dbają już specjaliści od PR i Marketingu. Wystarczy jednak korzystać z kilku źródeł informacji, przeprowadzić własne poszukiwania, aby zweryfikować ich prawdomówność. Komu jednak się chce? Wielu ludzi wychodzi z założenia, że telewizja, czy prasa nie ma powodów do kłamstwa.

Może faktycznie tak by było, gdyby nie fakt, że każdy z tych podmiotów ma swojego właściciela, niezależnie od tego, czy jest to tajemniczy milioner, czy państwo, które szczodrze rozdziela dotacje. Każdy z tych dobrodziejów ma swoje oczekiwania, które muszą być spełniane przez koncerny medialne.

Dlatego też stworzyliśmy media całkowicie niezależne, istniejące tylko i wyłącznie dzięki naszym czytelnikom i dobrowolnemu wsparciu. Zaprosiliśmy do współpracy najwybitniejszych publicystów, przemilczanych przez media głównego ścieku. Jeżeli zależy Państwu na tym, aby takie media istniały, zachęcamy do nabycia czasopisma, za pośrednictwem naszej strony internetowej. Szczegóły po kliknięciu grafiki poniżej.

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!