Wiadomości

Odrażający „happening” feministek

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jeśli ktoś ma ochotę zwymiotować, gdy widzi różnego rodzaju czarne marsze, których w ostatnim czasie zmuszeni jesteśmy być świadkami, niech pomyśli, że naszym feministkom wciąż jeszcze daleko do tego poziomu obłędu, jaki reprezentują ich duchowe odpowiedniczki w innych krajach. Miejmy nadzieję, że zdołamy zatrzymać tę falę szaleństwa, która wszak, niestety, wzbiera i u nas. Bo co trzeba mieć w głowie i w sercu, żeby zachowywać się w sposób tak obleśny, jak oszalałe z nienawiści do Chrystusa feministki z Argentyny, które udawały, że dokonują aborcji na kobiecie przebranej za Matkę Bożą?

Na zdjęciach z protestu (pełną wersję jednego z nich pokazujemy na dole) widać kobiety, które udają wykonywanie aborcji na osobie przebranej za Matkę Bożą. Spomiędzy nóg kobiety tryskać ma krew i kawałki jakiejś materii, co sugerować ma aborcję. Osoba przebrana za Maryję wymachuje pięścią, a na szyi ma różaniec.

Demoniczny performence zdecydowanie potępił arcybiskup Alfredo Zecca. Ostro na ich temat wypowiadają się także katolicy na całym świecie. – To obraźliwe dla ponad miliarda katolików na świecie – podkreśla Maureen Ferguson z Catholic Association.

Ks. Frank Pavone podkreśla jednak, że te zdjęcia, choć niewątpliwie bluźniercze, mają także pewien pozytywny skutek. – Ten groteskowy i niewątpliwie bluźnierczy akt pokazuje czym jest w istocie każda aborcja. Ci, którzy są nim oburzeni powinni oburzać się na każdą dokonaną aborcję – podkreśla szef organizacji Priests for Life. – Każdy atak na ludzkie życie jest atakiem na Boga, a każde odrzucenie życia człowieka jest odrzuceniem Chrystusa samego – dodaje duchowny.

Jest symbolem bolesnego pomieszania w naszej kulturze, które dotyczy godności i powołania kobiety. Szczególnie mocno pokazuje to głębokie niezrozumienie i brak uznania, że zdolność kobiety do bycia matką jest pięknym darem, skarbem, a nie tylko obowiązkiem czy tym bardziej prawem – zaznacza Jeanne Mancini, szefowa Marszu dla Życia. – Na szczęście Maryja, Matka Jezusa była odważna mimo trudności i powiedziała tak macierzyństwu i cudowi życia – dodaje Mancini.

Ks. Pavone dodaje jednak także, że to wydarzenie pokazuje, jak bardzo radykalni aborcjoniści nienawidzą Jezusa. – Oni nienawidzą Kościoła i chcieliby dosłownie abortować Jezusa z Ziemi, aby usunąć każdy ślad Jego obecności – podkreśla duchowny.

/malydziennik.pl, lifesitenews.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!