Świat Wiadomości

Nowa Zelandia: Sieć telekomunikacyjna promuje środowiska LGBT

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak możemy przeczytać na portalu pch24.pl nowozelandzki operator telekomunikacyjny Spark wyemitował spot, promujący homoseksualizm. Ma on dowodzić, że rodzice homoseksualistów są dumni z ich orientacji.

W kampanii oddano głos rodzicom grupy osób, którą określono skrótem LGBTQIA+. Trudno właściwie powiedzieć w jaki sposób odszyfrowywać ten skrót, ale pewne jest jedno: nie wróży on niczego dobrego. A opisuje się nim przede wszystkim grupy osób cierpiące na problemy z własną seksualnością.

Tyle, że spot Spark zrealizowany wspólnie z homorganizacją OUTLine, przedstawia problem homoseksualizmu jako nie tylko normalny, ale także stanowiący jakiś szczególny powód do radości. W filmie matka opowiada o swoim homoseksualnym synu z dumą i miłości oraz zapewnia, że wraz z mężem udzieliła mu wsparcia.

Nie zabrakło też oczywiście wątków budzących grozę, wszak to oczywiste, że matka musiała opowiedzieć, jak drżała o przyszłość swojego dziecka, „narażonego” na brak akceptacji ze strony innych.

To już kolejna w ostatnim czasie reklama promująca homoseksualizm. Nie dawno homokampanię rozpoczęła firma odzieżowa River Island, promując w swoich kreacjach reklamowych homozwiązki oraz adopcję dzieci przez pary homoseksualne.

Jak to skomentujecie?

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!