Europa Wiadomości

Nigel Farage o Junckerze: “to idiota”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ostatnio Juncker (nie wiadomo czy był trzeźwy)zasłynął wypowiedzią, w której  groził Stanom Zjednoczonym i wygrażał się, że jeżeli Donald Trump nie przestanie chwalić Brexitu to “Unia Europejska doprowadzi do demontażu Stanów Zjednoczonych popierając ugrupowania separatystyczne w stanach Teksas i Ohio”.

Nigel Farage  postanowił odnieść się do całej sprawy i udzielił  wywiadu dla FOX News w którym stwierdził, że Juncker powinien “poważnie zastanowić się nad sobą”, bowiem po jego słowach “Unia Europejska straciła resztki wiarygodności”.

“Brexit się wydarzył, Trump był zwolennikiem tego projektu i teraz, szczerze mówiąc, ten idiota, bo nie mogę myśleć o lepszym słowie, mówi, że będzie walczył, by wyrwać Ohio z USA” – powiedział Farage o Junckerze.

“Myślę, że Unia Europejska i sam Juncker straciła resztki wiarygodności, zwłaszcza w oczach Stanów Zjednoczonych” – kontynuował Farage.

jakby tego było mało szef KE powiedział, że “Brexit nie jest końcem wszystkiego. Musimy uznać to za nowy początek, czegoś silniejszego, czegoś lepszego” – czym wprawił wszystkich eurosceptyków w dobry humor.

Źródło: wrealu24.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!