Europa Islam Wiadomości

Niemieckie dzieci coraz częściej przechodzą na Islam

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Uczniowie niemieckich szkół coraz częściej przechodzą na Islam “aby nie być już outsiderami w szkole”. Powodem jest coraz większa liczba agresywnych muzułmańskich dzieci w Niemczech.

Niemieckie dzieci przechodzą na Islam pod wpływem kolegów ze szkoły. Niemiecki portal Bilda poinformował, że coraz więcej niemieckich uczniów chce przejść i przechodzi na Islam. Powodem jest presja ze strony kolegów z klasy. W dużych miastach już dziś istnieją szkoły, w których odsetek muzułmańskich uczniów przekracza 80% klas.

“Coraz więcej rodziców niemieckich dzieci zwraca się do poradni, ponieważ ich wyznające chrześcijaństwo dzieci chcą przejść na islam, aby nie być już outsiderami w szkole” – podało źródło portalu, anonimowy urzędnik państwowy.

“Ze względu na wysoki poziom imigracji w ciągu ostatnich ośmiu lat odsetek muzułmańskiej młodzieży i dzieci w szkołach znacznie wzrósł. Wiele tych dzieci pochodzi przy tym z głęboko religijnych rodzin” – dodało źródło.

Jak wskazał urzędnik, “gdy dziewczęta w szkole zachowują się zbyt zachodnio w oczach muzułmańskiej młodzieży, uczniowie płci męskiej uznają, że muszą bronić honoru i upominać dziewczęta, aby zachowywały się jak pobożne muzułmanki”. Rozmówca dziennika zwraca też uwagę na agresywne zachowania muzułmańskich uczniów, co często powoduje brak reakcji ze strony nauczycieli. Dodaje, że “na podwórkach szkolnych wyłaniają się prawdziwe równoległe społeczeństwa“.

Jak podkreśla źródło portalu, istnieją kanały w mediach społecznościowych, za pomocą których muzułmańskie gwiazdy pop przekonują młodych ludzi, że muszą przeciwstawić się zachodniemu stylowi życia i że tylko kalifat jest właściwą formą rządów.

Bild przywołał także wyniki ankiety przeprowadzonej przez Instytut Badań Kryminologicznych Dolnej Saksonii (KFN). Wskazują one, że większość muzułmańskich uczniów (aż 67%) deklaruje, że “zasady Koranu są ważniejsze niż prawo obowiązujące w Niemczech”.

NASZ KOMENTARZ: Islamizacja Niemiec nie powinna martwić Polaków, gdyż jest to prosta droga do upadku tego odwiecznego wroga naszego państwa i Narodu. Niemniej pokazuje to, czym kończy się tzw. multi-kulti. Dlatego też, nie możemy pozwolić na to samo u nas.

Polecamy również: Niemcy stanęły przed Trybunałem w Strasburgu za wspieranie żydowskiego ludobójstwa w Gazie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!