Wiadomości

Nasza reprezentacja awansowała, a na twitterze… kłótnie i awantury

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Polska reprezentacja przegrała ostatni grupowy pojedynek z Argentyną, ale w przekroju trzech spotkań okazała się lepsza od Meksyku i Arabii Saudyjskiej, w związku z czym awansowała z drugiego miejsca do dalszych gier.

Można oczywiście krytykować naszą reprezentację za styl, ale szczególnie żenujące są wypowiedzi osób, które ewidentnie nie mają pojęcia o piłce nożnej, ale lubią się powymądrzać, chcąc przy tym uchodzić za takich, co to prawią mądrości. Do takich przemądrzałych ignorantów zaliczyć można Michała Szułdrzyńskiego:

Przyznacie, że poziom żałosny. Dalej jednak było już tylko gorzej. Szułdrzyński wywołał bowiem dyskusję, w której skutecznie przebijał kolejne poziomy dna…

“Komentator po meczu cieszy się, że gramy dalej. Żałosne, bo gramy dzięki przypadkowi, a Francuzi obnażą nas jeszcze bardziej. To nie jest drużyna do zwycięstw. Brawo Szczęsny, robił co mógł” – napisał z kolei na twitterze Jerzy Dziewulski, były anyterrorysta i poseł. Odpowiedział mu znany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski z “Kanału Sportowego”:

A tymczasem przeżyjmy raz jeszcze tę chwilę, która dała nam wczoraj tak wiele radości:

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!