Polska Wiadomości

Narodowcy “ogolili” Rafała Trzaskowskiego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Młodzież Wszechpolska z okazji Marszu Niepodległości zaprezentowała specjalny transparent skierowany do prezydenta Warszawy. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy internautów ironizujących z Rafała Trzaskowskiego.

Tegoroczny Marsz Niepodległości przeżywał w tym roku przed samymi wydarzeniami sporo problemów natury formalnej. Sądy na wnioski prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego próbowały zablokować poprzez irracjonalne decyzje dzisiejsze uroczystości święta niepodległości. Zarządca stołecznego ratusza mówił wielokrotnie o tym, że MN nie powinien się odbywać ze względów covidowych. Epidemia i obostrzenia nie przeszkadzały natomiast w jego uczestnictwie w niedawnych protestach kobiet czy innych lewicowych wydarzeniach.

Zarzucał on również uczestnikom Marszu Niepodległości łamanie prawa haseł przez środowiska narodowe. Wobec tych okoliczności Młodzież Wszechpolska postanowiła przygotować specjalny baner z napisem “I co? Łyso”. Co więcej napis został okraszony karykaturą Trzaskowskiego ogolonego na łyso. Jest to oczywiste nawiązanie do nieudanych prób blokowania radości i zadumy tysięcy, milionów Polaków.

Autor: Krystian Łusiniak

Źródło: medianarodowe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!