Wiadomości

Nagonka TVN24 na funkcjonariuszy Straży Granicznej i żołnierzy Wojska Polskiego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zdążyliśmy już się przyzwyczaić, że TVN24 organizuje seanse nienawiści, starając się zaszczuć nielubianych polityków, ale oto ta antypolska szczujnia, potwierdzając opinie, iż powinna jak najszybciej zostać pozbawiona koncesji, urządza ohydną nagonkę na funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy ofiarnie strzegą granicy Rzeczypospolitej.

Gościem Andrzeja Morozowskiego w programie „Tak jest” była Aleksandra Chrzanowska ze Stowarzyszenia Interwencji Prawnej, która od minionego piątku do wtorku była w pobliżu granicy polsko-białoruskiej. – Straż Graniczna powinna przyjąć wniosek o udzielenie ochrony międzynarodowej – zaznaczyła Chrzanowska na antenie. Morozowski pytał rozmówczynię, czy zna nazwiska funkcjonariuszy SG, którzy mieli nie udzielić odpowiedniej pomocy nielegalnie przekraczającym granicę migrantom.

– Ja rozumiem, że pani może teraz złożyć zawiadomienie do prokuratury, że oni popełnili przestępstwo; złamali polskie prawo – mówił dziennikarz TVN24. – No bo ci ludzie muszą sobie zdawać sprawę z tego, że łamią prawo i mogą ponieść konsekwencje – podkreślał Morozowski.

Jak przypomina TVP Info, podobne rozmowy na antenie tej stacji telewizyjnej miały już miejsce w ostatnich dniach. Prowadzący w niedzielę program Grzegorz Kajdanowicz nie tylko nie reagował na słowa Władysław Frasyniuka, obrażające polskich żołnierzy, ale sam ich zaatakował.

Obrzydliwy popis chamstwa Frasyniuka. Obraża polskich żołnierzy

– Wymuszanie na strażnikach granicznych tego, żeby otworzyli granicę; wymuszanie, żeby nie strzegli granicy, jest czymś, co wymierzone jest wprost w bezpieczeństwo Rzeczypospolitej Polskiej – mówił w piątek minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak w programie „Gość Wiadomości” w TVP.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!