Wiadomości

„Muzułmanie przejmą Austrię w ciągu 20 lat”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zdaniem pochodzącej z Iraku, a mieszkającej w Austrii chrześcijanki, muzułmanie, którzy starają się o azyl w tym kraju chcą przejąć społeczeństwo austriackie i może to się dokonać w ciągu dwóch dekad, o ile państwo nie podejmie zdecydowanych kroków, by temu przeciwdziałać.

Maria, bo tak ma na imię owa chrześcijanka, opowiedziała w austriackiej telewizji o swoich osobistych doświadczeniach z muzułmańskimi, którzy ubiegają się o azyl. Maria pracowała wśród nich w austriackich domach azylowych w charakterze doradcy.

Ona sama uciekła od prześladowań w Iraku. Jej zdaniem, wielu muzułmańskich imigrantów rozmawia ze sobą o ostatecznym przejęciu kraju.

– Religia jest podstawą każdej rozmowy między muzułmańskimi azylantami – powiedziała, dodając, że myśl islamska była wszechobecna w społeczeństwach wielu muzułmanów ubiegających się o azyl.

– Nie potrafią inaczej. Czego oczekujesz od takich ludzi, którzy przyjeżdżają do Austrii z tą ideologią w ich głowach?” – stwierdziła, podkreślając, że ​wielu muzułmanów dziwiło się, że społeczeństwo Austrii jest tak liberalne i że szokuje ich wolność religijna.

– Wolność religii jest zbyt daleko posunięta w Austrii – powiedziała Maria.

Twierdzi ona, że w ośrodkach dla azylantów działa wiele radykalnych grup muzułmańskich.

– Mówią im, że mogą tu cicho żyć swoją religią, a Austria wkrótce stanie się ich – podkreśliła. – Politycy muszą interweniować, w przeciwnym razie Austria będzie miała maksymalnie 20 lat.

/breitbart.com. ndie.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!