Europa Wiadomości

Murzyński imigrant zamordował staruszkę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

We Francuskim Lille doszło do makabrycznej zbrodni. Murzyński imigrant z Wybrzeża Kości Słoniowej włamał się do domu starszej kobiety, po czym ją zamordował. W grę wchodzi też gwałt. Policja ustala szczegóły wydarzenia.

Murzyński imigrant zamordował staruszkę. Ofiara została znaleziona w kuchni w środę 18 października przez policję wezwaną przez sąsiadkę, która słyszała krzyki. Podejrzany został błyskawicznie zatrzymany przez policyjny patrol i zabrany do aresztu. Podejrzany jest o poderżnięcie gardła 68-letniej kobiecie, Allée Chanteloup w Lille.

Sekcja zwłok kobiety odbyła się w czwartek, 19 paździrnika br. jednak jeszcze nie opublikowano jej wyników.

Sam zatrzymany tłumaczy, że nie miał gdzie spać i szukał domu, w którym mógłby spędzić noc.

Według informacji portalu bfmtv.com, murzyński zbrodniarz urodził się w 2006 roku na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Przebywa we Francji, mając “nieuregulowany status pobytu” tj. jest nielegalnym imigrantem, który przypłynał do Europy wraz z falą nachodźców.

NASZ KOMENTARZ: Kiedy wielu trzeźwo myślących mówiło, że nie mamy do czynienia z uchodźcami, ale armią najezdników, nazywano ich wariatami i nietolerancyjnymi szurami. Teraz obecność czarnych ludów w Europie zbiera krwawe żniwo.

Polecamy również: Ukraina zdelegalizowała Cerkiew Prawosławną Patriarchatu Moskiewskiego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!