Wiadomości

Ministerstwo Zdrowia: Zmarła kolejna osoba zarażona koronawirusem, liczba potwierdzonych przypadków zarażenia przekroczyła sto

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Mamy 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczą 3 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 1 z woj. podkarpackiego (Rzeszów), 2 z woj. dolnośląskiego (Wrocław), 2 z woj. łódzkiego (Łódź) i 2 z woj. lubelskiego (Lublin). W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi 103 – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

„Jednocześnie z przykrością informujemy, że zmarła trzecia osoba zakażona koronawirusem. To 66-letni mężczyzna, który w stanie poważnym przebywał w szpitalu w Lublinie (woj. lubelskie) i miał choroby współistniejące” – dodano w komunikacie.

Ok. 14.00 poinformowano o dziewięciu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczyły 2 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 1 z woj. wielkopolskiego (Poznań), 1 z woj. lubelskiego (Lublin) i 5 z województwa łódzkiego (Łódź).

Wcześniej poinformowano o trzech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Wyniki dotyczyły 2 osób z woj. pomorskiego (Gdańsk) i 1 z opolskiego (Opole).

Rano natomiast podano, że w ciągu nocy doszło 13 przypadków zakażenia koronawirusem. Dotyczyło to 2 osób z woj. świętokrzyskiego (Starachowice), 3 z woj. dolnośląskiego (2 Wrocław i 1 Bolesławiec), 5 z woj. lubelskiego (Lublin) oraz 3 z woj. łódzkiego (Łódź).

Czytaj też:

Zmarła w Polsce druga osoba zarażona koronawirusem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!