Wiadomości

Minister Czarnek wykpił karę nałożoną na niego przez “komisję etyki”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek oraz poseł PiS Jacek Żalek zostali ukarani przez Komisję Etyki Poselskiej naganą za „obraźliwe słowa dotyczące osób LGBT” – napisała na Twitterze przewodnicząca komisji Monika Falej (Lewica), która najwyraźniej nie widzi niczego nienormalnego w obnażaniu się w miejscu publicznym, a wręcz za nienormalne uważa, że ktoś widzi w tym coś zdrożnego.

„Nagana? Dla mnie ludzie ze zdjęcia z LA, chodzący nago w centrum miasta, nie są normlni. Jeśli są normalni dla członków Kom. Etyki, to jest ich problem, a nie mój. Jestem przekonany, że Prezydium Sejmu inaczej oceni tę oczywistą dla większości Polaków sprawę” – napisał minister Czarnek na twitterze.

Jak to jednak możliwe, że osoba, która ma takie podejście do ekshibicjonizmu została przewodniczącą Sejmowej Komisji Etyki?

Dodajmy że jak wynika z dokumentu zamieszczonego przez szefową komisji etyki, wnioski o ukaranie Czarnka złożyły: klub Koalicji Obywatelskiej, wiceprzewodnicząca klubu Lewicy Monika Pawłowska, posłanki Lewicy: Magdalena Biejat, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Karolina Pawliczak oraz Anna Maria Żukowska, posłanka KO Monika Rosa, a także Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii Otwarta Rzeczpospolita.

/TVP Info. twitter/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!