Wiadomości

Minął tydzień, odkąd wyłączono stronę migracje.gov.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Gdy z mediów głównego nurtu, zarówno rządowych, jak i opozycyjnych, płynął przekaz, że Polska imigrantów nie przyjmuje, wystarczyło zajrzeć na rządową stronę migracje.gov.pl, by przekonać się, że nijak ma się to do rzeczywistości. Oficjalne, publikowane na stronie rządowym, czarno na białym pokazywały, że zalewa nas coraz większa fala imigrantów – przede wszystkim z Ukrainy, ale nie tylko…

Wbrew zapewnieniom polityków i dziennikarzy, do Polski płynął też szeroki strumień imigrantów z krajów muzułmańskich. Dziś już kilkadziesiąt tysięcy imigrantów z krajów muzułmańskich przebywa w Polsce, choć jest to i tak niewiele w porównaniu z liczbą imigrantów z Dalekiego Wschodu, tj. z Indii, Chin, Wietnamu, Nepalu itd.

Źródłem szczegółowych danych na ten temat była strona migracje.gov.pl, rzetelnie prowadzona i na bieżąca aktualizowana. Niestety, tydzień temu została ona wyłączona i nie wiadomo, czy kiedykolwiek wróci. Cóż, najwyraźniej władze chcą ukryć przed społeczeństwem niewygodne dla niej fakty.

Czytaj też:

Tak wzrosła liczba imigrantów w Polsce za rządów PiS

/wk/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!