Wiadomości

Miller o Czarzastym: Myśli, że jest Stańczykiem, a zachowuje się jak błazen

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Sąd Okręgowy w Warszawie zatwierdził w środę statut Nowej Lewicy – partii, którą współtworzą Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz Wiosna Roberta Biedronia. W czwartek Miller ogłosił, że odchodzi z SLD. Dziś europoseł odniósł się do sprawy na antenie RMF FM. W rozmowie z Robertem Mazurkiem były premier stwierdził, że na jego „rozwodzie” z Sojuszem zaważyła „niezgodność charakterów”.

– Jako dwukrotny przewodniczący SLD nie mogę przejść do porządku nad tym, że wygaszanie partii odbywa się chyłkiem – oświadczył. Miller skierował też mocne słowa pod adresem lidera tej partii. Jak podkreślił, „lata lecą, a Włodzimierz ciągle w młodzieżówce”. – Godne zazdrości – dodał ironicznie gość Roberta Mazurka.

– Mój przyjaciel i jeszcze do niedawna sojusznik Włodzimierz Czarzasty ma takie okresy, że zachowuje się jak błazen, a myśli, że jest Stańczykiem. Mam nadzieję, że z tego wyrośnie – powiedział.

Były premier podkreślił, że SLD powinno być rozwiązane zgodnie ze statutem. – Tak się nie stało. I ja się z tym nie zgadzam. Moi koledzy postanowili zrobić widowisko propagandowe – ocenił polityk.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!