Świat Wiadomości

Matka pobiła na śmierć swojego syna ponieważ… nie chciał się ubierać jak dziewczynka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.pl ta przerażająca tragedia powstała w głowie „nowoczesnej” matki. Meksykanka Margarita z miasta Guanajuato pobiła swojego syna na śmierć, bo ten nie chciał ubierać się jak dziewczynka.

Z doniesień lokalnych mediów dowiadujemy się, jak tragiczne życie miał Karol Ramon. Młody chłopiec miał być od wielu tygodni bity pasem, a nawet krzesłem czy też młotkiem. Od kilku dni nie otrzymywał jedzenia. Na jego ciele lekarze znaleźli nie tylko ślady uderzeń, ale także poparzenia po „dogaszaniu papierosów”.

O kobiecie, która zdecydowała się na tak brutalne „wychowanie” syna nie wiadomo wiele. Mieszkańcy miasta mówią, że była zdeklarowaną lesbijką. Syn był „wychowywany” przez nią oraz jej partnerkę.

W lokalnych mediach pojawiły się informacje, iż policjanci już wcześniej otrzymywali sygnały, że z 7-letnim Karolem dzieje się coś niedobrego. Kobiety miały bowiem oficjalnie mówić o swoich zamiarach „wychowania” chłopca w „nowoczesny sposób”. Jak się okazuje chodziło m.in. o zmuszanie do ubierania kobiecej odzieży.

Obydwie kobiety zostały zatrzymane przez policję. Jedna z nich, matka chłopca została aresztowana i oskarżona o zabójstwo. Najbliższe 4 miesiące spędzi w tymczasowym.

Kiedy czysta się coś takiego to w człowieku się aż gotuje. Jakie kary powinny spotykać takich zwyrodnialców? Czekamy na wasze komentarze.

Więcej:
https://noticiasya.com/2019/06/14/matan-a-su-hijo-a-golpes-porque-no-se-quiso-vestir-como-nina/

Źródło:nczas.com

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!