Polska Wiadomości

Marsz Niepodległości wygrał w sądzie z próbą jego zablokowania

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak donosi portal medianarodowe.com prezes stowarzyszenia Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz poinformował o wygranej sprawie w sądzie ws. zażalenia szefa Homokomando Linusa Lewandowskiego. Lewicowi aktywiści nieudolnie próbowali zablokować coroczne świętowanie dnia niepodległości.
  • W środę odbyła się kolejna rozprawa w sądzie okręgowym w Warszawie ws. Marszu Niepodległości.
  • Tegoroczne święto próbują zablokować różne siły liberalno-lewicowe.
  • Pierwsza próba prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego się nie powiodła.
  • Tak samo zażalenie Linusa Lewandowskiego zostało oddalone przez sąd.

W środę rano prezes stowarzyszenia Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz poinformował o kolejnej rozprawie w sądzie okręgowym ws. Marszu Niepodległości. Lewicowi aktywiści na szele z szefem Homokomando Linusem Lewandowskim próbowali zablokować patriotyczne święto składając zażalenie.

Niedługo przed rozprawą w sądzie, Robert Bąkiewicz rozmawiał na ten temat z Michałem Jelonkiem na antenie Mediów Narodowych. Zwrócił uwagę, że dość późno poinformowano go o postępowaniu w Sądzie Okręgowym (dowiedział się o rozprawie 12 godzin przed nią).

Rozumiem, że ten tryb jest przyśpieszony i toczy się w krótkich terminach, ale jakaś przyzwoitość obowiązuje

– zaznaczył Robert Bąkiewicz.

Jednakże dzięki pracy mecenasa Adama Janusa udało się powstrzymać plany lewicy, a sąd przyznał rację organizatorom Marszu.

Dzisiejsza sprawa w Sądzie Okręgowym, o której informowałem rano została przez nas wygrana a zażalenie szefa Homokomando oddalone. Chciałbym także z tego miejsca serdecznie podziękować naszemu mecenasowi Adamowi Janusowi za kolejną wygraną dla stowarzyszenia sprawę

– poinformował prezes Marszu Niepodległości.

Autor: Krystian Rusiniak

Źródło: medianarodowe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!