Polska Wiadomości

Marek Suski skrytykował Polski Ład

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal medianarodowe.com Marek Suski wypowiedział się na temat Polskiego Ładu oraz komplikacji, które wywołał sztandarowy projekt PiS. Suski wystąpił w programie “Kwadrans Polityczny” na antenie TVP 1.

Tak jak powiedział prezes Kaczyński, potrzebna jest radykalna naprawa Polskiego Ładu.

– stwierdził poseł PiS Marek Suski w TVP 1.

W środę prezes PiS w rozmowie z Polską Agencją Prasową przyznał, że Polski Ład miał fatalny i opłakany w skutkach start. Lider Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział pociągnięcie winowajców do “osobistej i politycznej odpowiedzialności”. Szerszego komentarza w sprawie udzielił Marek Suski:

Nie będę wymieniał nazwisk. To premier zadecyduje, kto poniesie konsekwencje za błędy, jakie pojawiły się w Polskim Ładzie. (…) Wszyscy widzimy, co poszła nie tak. Miało być tak, że do 12 800 złotych brutto ten program będzie obojętny, dla mniej zarabiających miał być korzystny. Gdy przyszło do wypłaty, okazało się, że już przy lekko powyżej 4 tys. złotych brutto niektórzy ponieśli straty. Ewidentnie ktoś nie potrafił policzyć, nie zrobił symulacji. Tak jak powiedział prezes Kaczyński, potrzebna jest radykalna naprawa.

– powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości.

To oczywiste, że lepiej byłoby to lepiej przygotować i wystartować, gdy będzie gotowe.

– dodał Suski.

A to ci dopiero…

Źródło: medianarodowe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!