Polska Wiadomości

Marek Niedźwiecki miał ustawiać Listę Przebojów Trójki

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal o2.pl wyciek maili Marka Niedźwieckiego wstrząsnął internetem. Korespondencja nie stawia radiowca w pozytywnym świetle. Treści maili wskazują na to, że ustawiał Listę Przebojów Trójki.

Ostatnio gazeta.pl opublikowała maile, które pisał Marek Niedźwiecki . Korespondencja jasno wskazuje na to, że doświadczony radiowiec ustawiał Listę Przebojów Trójki.

Gilu… to wirusujemy! Prawie jest OK, Jestem w niebie (utwór Fisz Emade Tworzywo – red.) zrzuć na 20 miejsce. Wywal Lao Che i Traperów. Wchodza do top 30 Mortas i Morrissey. Na 50 wstaw Kozakiewicza (zamiast Podsiadły). I to tyle zmian na dziś… Dzięki – M – pisał w jednym z maili Niedźwiecki.

Do tej sprawy odnosi się wielu internautów. “Z tych ujawnionych przez gazeta.pl e-maili Niedźwieckiego wynika, że “obrońcy Trójki” bronili zwykłego oszusta, który ręcznie sterował listą przebojów, bo jakiś kawałek mu się podobał, a inny miał ‘beznadziejny tekst'” – spostrzega twitterowiczka.

Mocnych słów nie szczędził również inny internauta. “Tu nie chodziło o to co się komu podoba, tylko o kasę z tantiemów. To gigantyczny system dojenia wspólnej kasy na wszystkie możliwe sposoby. Dlatego teraz cierpią mimo ze pisiory zmniejszyli podatki” – zaznaczył.

Okazuje się, że lansowany na rewolucjonistę, ofiarę, biedną sierotkę i Joannę d’Arc polskich mediów Marek Niedźwiecki był zwyczajnym bandziorem i oszustem, który przez lata za kasę promował niektórych wykonawców wskazanych przez menedżerów i wytwórnie – możemy przeczytać na Twitterze.

Nie ładnie…

Źródło: o2.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!