Wiadomości

Makabryczna zbrodnia w Tarnowie. W mieszkaniu znaleziono ciała czterech osób

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ciała czterech osób: dwojga dorosłych i dwójki dzieci znaleziono dzisiaj w mieszkaniu przy ul. św. Marcina w Tarnowie. Policja na razie nie podaje szczegółów tej sprawy. Niewykluczone, że doszło do zbrodni – informuje portal Temi.pl.

Według wstępnych ustaleń, do domu jednorodzinnego przy ul. św. Marcina w Tarnowie próbowali się dostać członkowie rodziny, którzy nie mogli się skontaktować ze swoimi bliskimi. Wtedy zawiadomili służby.

– Zgłoszenie wpłynęło od osoby, która przez okno zauważyła leżącą na podłodze kobietę – powiedział RMF24 rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie Hubert Ciepły. Po godzinie 14 strażacy w asyście funkcjonariuszy wyważyli drzwi do domu. Z naszych informacji wynika, że były zamknięte od środka.

– Na razie mogę tylko potwierdzić, że w mieszkaniu znaleziono zwłoki czterech osób. W tej chwili jadę tam na miejsce. Na bliższe informacje w tej sprawie musimy zaczekać – powiedział w rozmowie z prtalem Temi.pl rzecznik Paweł Klimek. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że trzy z czterech ofiar, które znajdowały się w domu przy ul. św. Marcina, miały gardła podcięte ostrym narzędziem.

/Temi.pl, rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!