Magna Polonia to głos Wolnej Polski!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Szanowni Państwo, minął ponad rok od powołania do życia projektu Magna Polonia. Na początku utworzyliśmy czasopismo, następnie (zgodnie z zapowiedziami) powstał portal internetowy, system blogów, kanał na YouTube. Wszystkie nasze inicjatywy są w fazie ciągłego rozwoju. Nie ukrywamy, że na ten rozwój potrzebne są bardzo duże  zasoby pieniężne. Możemy być niezależni dlatego, że nie jesteśmy finansowani przez Państwo, ani przez tajemniczych milionerów, naszym filarem są nasi czytelnicy. Bardzo dziękujemy Państwu za dotychczasowe wsparcie! Abyśmy mogli istnieć i rozwijać się potrzebne są datki od ludzi dobrej woli.

Pod linkiem: https://www.magnapolonia.org/sklep/wesprzyj-projekt/ znajdziecie Państwo informacje jak nas wspierać, możliwe jest to poprzez system szybkich przelewów, PayPal, regularne wsparcie (Patronite – za dany próg wsparcia oferujemy dyplomy, oraz upominki),  na tej stronie znajdziecie państwo  również tradycyjny numer konta, a nawet BitCoin.

Proszę pamiętać, że liczne antypolskie inicjatywy są wspierane nie tylko zza granicy, ale także przez polskojęzyczną wspólnotę rozbójniczą. Warto pokazać, że Polacy również mogą się zmobilizować i stworzyć skuteczną odtrutkę na antypolonizm!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!