Polska Wiadomości

Magda Gessler kontra ekolodzy. “Karp jest bardzo zdrowy kiedy się go głodzi”…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak donosi portal telewizjarepublika.pl zbliżające się święta to czas pełne kulinarnych wariacji. Na stole nie może zabraknąć symbolicznych potraw, w tym ryby. W ostatnich dniach obserwujemy jednak ataki pseudoekologów, którzy walczą w obronie praw… karpi! Po słowach Magdy Gessler, publiczna debata to już kabaret.

Gwiazda “TVN” słynie z nietuzinkowych zachowań. Nie raz już udowodniła, że kontrowersji się nie obawia.

Podczas jednej z konferencji, Gessler wprawiła wszystkich niemałe osłupienie gdy poradziła, że “przed zabiciem karpia należy go najpierw głodzić przez całe siedem dni”.

– Karp jest bardzo zdrowy, kiedy się go głodzi. Karpia trzeba głodzić przez tydzień! Wtedy jest naprawdę czysty i zdrowy – oznajmiła.

Wygraj 1 000 zł dla dzieci z domu dziecka i 1 000 zł dla siebie! Kup w Netto 2 x margarynę Kasię i weź udział w loterii.

– Kurczak czy wątróbki kury to tak, jakby ktoś pchał sobie prosto do buzi truciznę. Wątroba to jest filtr. Jak karmimy się nieodpowiednim jedzeniem, to tak, jakbyśmy sobie pchali szambo do ust. W kurczaku gromadzi się wszystko, co najgorsze, chyba że nie je przez tydzień, tak jak robi się z karpiem – wymieniała dalej, nie zważając na zakłopotanie zebranych.

A co wy uważacie w tej sprawie? Czy to nie aby okrucieństwo wobec zwierząt?

Źródło: telewizjarepublika.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!