Wiadomości

Maciej Stuhr zapytany o ojca: “Tata jest na OIOM-ie”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kuba Wojewódzki zapytał Macieja Stuhra, czym obecnie dojeżdża do pracy jego ojciec…

Maciej Stuhr w programie Wojewódzki&Kędzierski zdradził, że jego ojciec boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. – Tata jest na OIOM-ie – powiedział.

Od kilku miesięcy znany polski aktor Jerzy S. nie ma dobrej prasy. We wrześniu media donosiły, że będąc pod wpływem alkoholu (0,7 promila) spowodował wypadek, w którym ucierpiał motocyklista. W marcu sąd wydał wyrok, w którym uznał winę oskarżonego i skazał go na karę grzywny w wysokości 200 stawek dziennych w kwocie 60 zł. Dodatkowo otrzymał 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a także obciążono go kosztami procesowymi. Apelację do wyroku złożyła prokuratura która uznała, że wyrok jest rażąco niewspółmierny do przewinienia i domaga się rozpoznania sprawy na zasadach ogólnych.

Maciej Stuhr był gościem programu Wojewódzki&Kędzierski, gdzie Kuba Wojewódzki zapytał go, czym obecnie dojeżdża do pracy jego ojciec. – Tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer – odparł Maciej Stuhr. Mówił również, iż mają teraz “zupełnie inną relację” z ojcem.

– Mój tata jest bardzo starszym panem. Miał dwa lata temu dość mocny wylew i jest innym człowiekiem, niż był. Nasza relacja jest budowana na nowo w wielu rejonach. To nieszczęście, które się przytrafiło, było jakimś testem i strasznie trudną sytuacją. Cokolwiek teraz powiem, to jutro będzie headlinem – podkreślił Stuhr. Dodał, że “stara się wygłupiać, szukać żartów, bo one pozwalają łatwiej przechodzić przez życie, coś zrozumieć”.

– A nawet jak nie rozumiem, to pozwalają mi się pośmiać, a bardzo to lubię. Ze wszystkiego powinniśmy się śmiać: ze śmierci, z chorób, z impotencji – podsumował Maciej Stuhr.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!